Bebe Rexha nxjerr foton: Ja si duket një vajzë në Instagram, pa fotoshop!

Në Instagram, duket se të gjithë vajzat janë përfekte, por në realitet nuk është kështu. Bebe Rexha, një nga këngëtaret shqiptare më të sukseshme në botë, është nga ato që nuk ka komplekse që të duket gjithmonë e përkryer.

Madje, ajo është e lumtur me format  e saj trupore. Përmes një postimi në Instagram, ajo ka nxjerrë një foto me rroba banje, ku tregon format e saj të vërteta, pa asnjë efekt dhe pa fotoshop.

LEXO DHE :  Pije të ftohta apo të ngrohta në verë? Zbulojeni tani, dhe befasohuni!

Poshtë fotos, Bebe shkruan: “Ndoshta duhet të kisha bërë fotoshop barkun që ta bëja të dukej i sheshtë. Ndoshta duhet të kisha bërë fotoshop këmbët që të dukeshin më të holla. Ndoshta duhet ta kisha bërë veten të dukesha më e gjatë, por nuk e bëra. Shoqëria mund të të tjetërsojë. Ja si duket një grua e vërtetë pa fotoshop, në Instagram”./E.B-dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.