Basha-Ramës: Nuk ka citat në botë që mbulon dështimet e tua

Kryeministri i vendit, Edi Rama dhe kryeopozitari, Lulzim Basha prej mesditës sulmojnë njëri-tjetrin në rrjete sociale. Ndërsa opozita, akuzon qeverinë për dështimin e negociatave me BE-në, kryeministri ka shpërndarë në Facebook, deklaratat e presidentit të Këshillit të Evropës, Donald Tusk dhe kryeministrit të Italisë, Guiseppe Conte.

LEXO DHE :  Virusi kinez/ Aksionet e SHBA në bursë bien frikshëm

Basha i është përgjigjur Ramës, ndërsa ky i fundit citoi së fundmi Conten, i cili tha të premten se Shqipëria e meritonte çeljen e negociatave.

Basha shkruan në Twitter se, asnjë citat në botë nuk mund t’i mbulojë dështimet e Ramës./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.