Basha nxjerr videon: Ja si Rama vodhi zgjedhjet!

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, përmes një postimi në Facebook, ku ka nxjerrë një video nga përgjimet e BILD, shkruan se vetëm ndëshkimi i politikanëve që vodhën zgjedhjet, do të çlirojnë demokracinë dhe drejtësinë nga banda kriminale.

Ja si hajduti psikik vodhi zgjedhjet me krimin e organizuar për të plaçkitur Shqipërinë me ta dhe me oligarkët grabitqarë! Vetëm zgjedhjet e lira dhe të ndershme me një qeveri tranzitore pa hajdutin psikik, dhe ndëshkimi i politikanëve që vodhën zgjedhjet, do ta çlirojnë demokracinë dhe drejtësinë nga kjo bandë kriminale. Kësaj radhe zgjidhja e krizës kalon nga politikanë me pranga në duar!”, shkruan Basha./E.B-dritare.net

Ja si hajduti psiqik vodhi zgjedhjet me krimin e organizuar për të plaçkitur Shqipërinë me ta dhe me oligarkët grabitqarë! Vetëm zgjedhjet e lira dhe të ndershme me një qeveri tranzitore pa hajdutin psiqik, dhe ndëshkimi i politikanëve që vodhën zgjedhjet, do ta çlirojnë demokracinë dhe drejtësinë nga kjo bandë kriminale. Kësaj radhe zgjidhja e krizës kalon nga politikanë me pranga në duar!

Gepostet von Lulzim Basha am Sonntag, 4. August 2019

 

LEXO DHE :  Kosova 12 vjet shtet/ Ja urimi i Bashës dhe Kryemadhit!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.