Banorët e Astirit, sulmojnë gazetarin e Top Channel

Sot Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit, ka prishur 5 banesa në Astir.

Ndërkohë ky proces është shënuar me përplasje, madje ka pasur raportime edhe për të plagosur.

Banorët e Astirit kanë sulmuar edhe gazetarin e  Top Channel, Andi Bora i cili ishte duke raportuar live.

Siç shihet dhe në këtë video, një nga banorët i ka marrë nga dora mikrofonin gazetarit dhe e ka hedhur./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Mashtruan për të përfituar para nga emisioni/Arbana Osmani reagon për herë të parë

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.