Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Aulona dhe Fatma shtatzënë për të dytën herë, në të njëjtën kohë?

Aulona dhe Fatma shtatzënë për të dytën herë,

Shoqe po, kolege prej vitesh po, Aulona dhe Fatma, dy moderatorët e ThumbON të cilat janë bërë nënë për herë të parë pak vite më parë, Aulona nënë e një vajze dhe Fatma nënë e një djali, janë sërish shtatzënë.

Ngjan sikur t'a kenë bërë me fjalë, pasi ditën e sotme janë fotografuar në befasi pranë një farmacie ku mbajnë një test shtatzënie në dorë. Të lumtura për këtë pritje të ëmbël, dritare.net sjell fotot e tyre së bashku.

Burime të sigurta për dritare.net, pranë dy moderatoreve konfirmojnë për shtatzëninë e tyre. Epo urime vajzave, koiçidencë e bukur./L.F-dritare.net