Arjan Çani tregon pse ka vendosur kokore në emision!

Emisioni Zonë e Lirë, këtë të premte ka nisur ndryshe nga herët e tjera.

Moderatori Arjan Çani është shfaqur me kokore në emision, ndërsa ka thënë se nuk do të ketë muzikë në nderim të viktimave.

‘Shpresoj ë kjo situatë të mbarojë sa më shpejt, sot ndoshta është dita e parë pas ditës së parë të tëmretit, pa shumë lëkundje, ende nuk kemi tërmet mbi atë të fortin. Të gjithë kemi ardhur me kokore. Është si kokorja që mbajnë punëtorët e ndërtimit. Sonte s’ka rënë asnjë tërmet, por nuk do të thotë se smund të bjerë’…tha Çani./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Rama nga Brukseli: Do vazhdojmë të strehojmë muxhahedinë, pavarësisht kërcënimeve

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.