Grabitet argjendaria në Korçë

Një argjendari është grabitur orët e para të mëngjesit të sotëm, në pedonalen e Korçës.

Pasi kanë grabitur sende me vlerë, grabitësit janë larguar nga vendi i ngjarjes. Ende nuk dihet se sa është dëmi i shkaktuar, por policia ka shkuar në vendngjarje, ku po heton deri në zbardhjen dhe kapjen e autorëve./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  2 marsi/ Raporterja për Shqipërinë në PE: E habitur nga situata politike, në këtë moment kyç për negociatat

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.