Arbana Osmani sjell librin e dytë

6 vite më parë moderatirja e dashur, Arbana Osmani ka sjellë librin e saj të parë, me receta gatimi.

Por, duket se Arbana nuk ka hequr dorë.

Ajo, pas 6 vitesh do të sjellë edhe librin e dytë, që do të quhet “Receta për 5 minuta”.

Lajmin e ka dhënë vetë Arbana, përmes një postimi në rrjtete sociale.

LEXO DHE :  Foto/  Kongresi i PS, nis me gratë për gratë!

“Jam shume e lumtur te ndaj me ju nje projekt per te cilin po punoj prej kohesh😍 6 vite, pas librit tim te pare me receta gatimi, me ne fund erdhi momenti per nje te dyte… “Receta per 5 minuta” se shpejti per te gjithe ju qe keni besuar tek une, gjithmone❤️”-shkruan Arbana./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.