Anxhela Peristeri heq 16 kilogramë, ja ushqimi që eliminoi!

Të premten mbrëma, këngëtarja shqiptare, Anxhela Peristeri u shfaq më elegante dhe në formë se kurrë. Ishte fare e dukshme se këngëtarja kishte hequr disa kile. E ftuar në Zonë e Lirë, këngëtarja është pyetur nga moderatori për dobësimin dhe sekretin që fshihej pas kësaj.

LEXO DHE :  Manastirliu: Shqipëria përmirësohet me 14 vende për indeksin gjinor

Këngëtarja thotë se ka hequr 16 kilogramë, por edhe se ka eliminuar nga dieta disa ushqime.

“Duket sikur është e vështirë të dobësohesh, por në fakt nuk është. Kam eliminuar në mënyrë drastike brumërat, sidomos bukën.”,- tha këngëtarja./K.C/dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.