Andi Lila: Ja trajneri më i mirë i Shqipërisë!

Andi Lila është një futbollist mjaft i dashur, dhe i talentuar shqiptar.

I ftuar në puntatën e parë të “Shiko kush Luan” Lila u është përgjigjur disa pyetjeve të drejtpërdrejta.

Njëra prej tyre ishte: “Trajneri më i mirë sipas Andi Lilës i të gjitha kohrave në Shqipëri cili është?” dhe pa hezitim futbollisti u shpreh: “Gianni De Biasi”. Më pas ai tregoi edhe disa gjëra interesante për djemtë e Kombëtares. “Mësuam se më i suksesshëm me vajzat është Bekim Balaj. Miku im më i ngushtë nga djemtë e kombëtares është Sokol Çikalleshi”-tha Lila./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Skandali/ Seks në derën e shkollës edhe me të mitur në Kamëz

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.