Ambasadorja e Suedisë: Qëndrueshmëria për mua është të vesh rroba të vjetra!

Elsa Hastad, është ambasadorja e Suedisë në Shqipëri.

 

 

View this post on Instagram

 

Lovely Cape Rodonit off season. What is your best place in Albania? #sustainabletourism

A post shared by Elsa Håstad (@ambassadorelsaalbania) on

Shpeshherë, poston foto nga përditshmëria e saj, në rrjetet sociale, ku duket se është përshtatur mjaft mirë jo vetëm me kulturën shqiptare, por edhe me ushqimet tradicionale.

 

 

View this post on Instagram

 

Family visit! Around the corner from the Embassy we have the best canteen w perfect fërgesë!

A post shared by Elsa Håstad (@ambassadorelsaalbania) on

Por së fundmi, ka tërhequr vëmendjen, me veshjen e saj unike. Jo se është e koleksioni i ri i firmave më të shtrenjta, përkundrazi. Veshja e ambasadores, është 70-vjeçare, dhe i përkiste gjyshes së saj.

LEXO DHE :  Hidhet shorti për Eurovizionin, ja kur do të këndojë Shqipëria!

Nuk e ka hedhur, por e ka ruajtur me kujdes, siç bëhet me gjërat me vlerë, që jo domosdoshmërish janë të shtrejta vetëm se kushtojnë./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.