Albi Nako dhe Alba Hoxha flasin publikisht rreth lidhjes së tyre!

Për një kohë të gjatë në media ka qarkulluar lajmi se koreografi Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha ishin në një lidhje dashurie.

Sot, të ftuar në emisionin “Rudina”, dyshja ka folur publikisht për lajmeve, duke thënë se mes tyre ka vetëm miqësi dhe se janë kolegë.

“Ne gëzojmë respekt maksimal për njëri-tjetrin. Nuk jemi më shumë sesa miq. Na lidh profesioni.”-ka thënë Alba.

LEXO DHE :  Alarm në Itali/ Dyshohet se ka mbërritur virusi kinez!

Ndërsa Alni Nako tha: “Jemi kolegë shumë të mirë. Kemi një përqaje shumë të mirë, siç mund ta shihni që nga emrat. Nuk kemi asnjë lidhje me njëri-tjetrin”.

Pra, siç mund ta shihni, Albi dhe Alba janë vetëm miq dhe kolegë, asgjë më shumë./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.