Ai nuk mund të vidhet kurrë/ Skifterët profesionistë rrëmbejnë tualetin 5 milion$ i larë prej floriri

Ky është një tualet që kap vlerën 5 milion dollarë. I larë i tëri në flori 18 karat, ai është pikasur nga hajdutët. Ndonëse ishte deklaruar, se nuk mund të vidhet kurrë, “skifterët” profesionistë, dëshmuan të kundërtën.


Vepër e artistit italian Maurizio Castellan, ai po ekspozohej në vendlindjen e Wiston Churchill, Pallatin Blenheim, në Oksford të Anglisë.

LEXO DHE :  Ajola Xoxa poston foton e ëmbël me Kajanin në prehër


Autorët kanë qenë mjaft të përgatitur, dhe kanë studiuar terrenin shumë mirë. Deri më tani është arrestuar një 65-vjeçar, por ende nuk ka një informacion zyrtar./L.F-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.