A do të të mungojë Meghan dhe Harry? Përgjigja e dukeshë Kamilës ngjall shumë dyshime!

Dukeshë Kamila u pyet nga një reporter nëse do t’i mundojë Meghan dhe Harry, tashmë që ata nuk janë pjesë e  familjes mbretërore dhe ndodhen në Kanada.

Dukesha, pas kësaj pyetje, ka heshtur një moment, ka buzëqeshur dhe duke u larguar ka thënë “Sigurisht”.

Kjo përgjigje nuk është pritur mirë nga fansat e mbretërorëve, të cilët thonë se ju është dukur shumë dyshuese, nëse ishte një përgjigje e sinqertë. Shikojeni dhe ju videon dhe gjykojeni vetë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Ndihma prej 115 mln euro për Shqipërinë, Soreca: BE i mban premtimet

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.