Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

A do të të mungojë Meghan dhe Harry? Përgjigja e dukeshë Kamilës ngjall shumë dyshime!

A do të të mungojë Meghan dhe Harry? Përgjigja e

Dukeshë Kamila u pyet nga një reporter nëse do t'i mundojë Meghan dhe Harry, tashmë që ata nuk janë pjesë e  familjes mbretërore dhe ndodhen në Kanada.

Dukesha, pas kësaj pyetje, ka heshtur një moment, ka buzëqeshur dhe duke u larguar ka thënë "Sigurisht".

Kjo përgjigje nuk është pritur mirë nga fansat e mbretërorëve, të cilët thonë se ju është dukur shumë dyshuese, nëse ishte një përgjigje e sinqertë. Shikojeni dhe ju videon dhe gjykojeni vetë./E.B-dritare.net