70-vjeçari hidhet nga Ura e Ali Pashës, humb jetën

Një burrë në moshë është hedhur nga Ura e Ali Pashës në Gjirokastër, e për pasojë ka vdekur menjëherë. Mësohet se viktima është Servet Koçiu, rreth 70 vjeç. Ende nuk dihen shkaqet që çuan burrin të ndërmerrte aktin e rëndë. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton deri në zbardhjen e saj./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Gruaja e pushtetshme e financave të Europës

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.