68-vjeçari gjendet i vrarë në shtëpi, në Dibër

Një 68-vjeçar është gjetur i vrarë me armë zjarri në fshatin Shumbat të Dibrës. Policia dyshon se Xheladin Mandri është vetëvrarë, si pasojë e gjendjes së rëndë psikologjike.

Dyshohet vetëvrasja, pasi pranë trupit të viktimës u gjet një armë./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Meta i drejtohet zyrtarisht Venecias, për zgjedhjen e dy anëtarëve të Kushtetueses

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.