33 ide fantastike se si mund të ripërdorni fuçitë e verës

Nëse në shtëpi ju gjendet një fuçi vere, mos bëni gabim ta hidhni! Ju mund ta ripërdorni atë në shumë mënyra për shtëpinë tuaj. Një fuçi mund ta përdorim si tavolinë, karrige, vazo për lule, lavaman etj. Shihi fotot që sjell dritare.net në galeri, me siguri nuk ju kanë shkuar ndërmend kaq shumë ide. V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Artan Hoxha thirrje SHBA: Sillni marinsat të bëjnë një spastrim

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.