Vritet 23-vjeçari në Elbasan, plagoset një tjetër i ri

Një 23-vjeçar ka mbetur i vrarë në fshatin Përparim të Elbasanit. Mësohet se viktima është Andi Zylyfi. Nga të shtënat është plagosur edhe një tjetër  i ri, identiteti i të cilët ende nuk bëhet i ditur.

LEXO DHE :  Task Forcë për koronavirusin, Manastirliu: Masa për rritjen e survejancës, por Shqipëria mbetet me rrezikshmëri të ulët

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet deri në zbardhjen e plotë të krimit të rëndë./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.