10 vende që duhet t’i vizitoni patjetër, këtë vjeshtë!

Vjeshta erdhi, dhe kur gjethet nisin bien, gjithçka bëhen më e bukur. Për të shijuar bukuritë e vjeshtës, dritare.net ju tregon disa nga destinacionet më të bukura që nuk duhet t’i lini pa vizituar.

1. Parku Adirondack, New York

Best-Road-Trips-to-See-Stunning-Fall-Foliage

2. Maryland Panhandle, SHBA

LEXO DHE :  Rama: E dashur armike. Bregu: Nuk e kam zakon të marr karrigen e të tjerëve

Best-Road-Trips-to-See-Stunning-Fall-Foliage

3. Mohawk Trail, Massachusetts

Best-Road-Trips-to-See-Stunning-Fall-Foliage

4. Kodrina piktoreske, Karolina e Jugut

Best-Road-Trips-to-See-Stunning-Fall-Foliage

5. Midland Trail, Virxhinia Perëndimore

Best-Road-Trips-to-See-Stunning-Fall-Foliage

6. Mali i gjelbër, Kanada

Best-Road-Trips-to-See-Stunning-Fall-Foliage

7. Mrekullia e malit të bardhë, Angli

Best-Road-Trips-to-See-Stunning-Fall-Foliage

8. Bregdeti i artë, Miçigan

Best-Road-Trips-to-See-Stunning-Fall-Foliage

9. Gadishulli olimpik, Washington

Best-Road-Trips-to-See-Stunning-Fall-Foliage

10. Rrethi magjepsës, Meksiko./E.B-dritare.net

Best-Road-Trips-to-See-Stunning-Fall-Foliage

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.