10 anijet e mbytura, më mahnitëse në botë

Historitë që fshihen brenda anijet, mund të jenë të trishta, por, sot, rrënojat e tyre ofrojnë një pamje piktoreske.

Dritare.net nuk do ju njohë me anijet dhe jahtet moderne më të bukura, por me anijet e vjetra të cilat janë ankoruar në brigje detare pas një ngjarje tragjike, ose janë të mbytyra në dete. Shikoni në galerinë më poshtë 10 anijet më të mrekullueshme në botë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Si dy plaka që mallkojnë: S’keni për t’i gëzuar

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.