Zjarri i madh në Kliforni, Miley Cyrus qan për shtëpinë

Këngëtarja  e famshme Miley Cyrus është shumë e mërzitur  pasi shtëpia e saj u shkrumbua si shkak i një zjarri  të madh  që preku qindra banorë në Kaliforni.

Miley thotë se ajo, së bashku me të fejuarin Liam Hemsworth dhe kafshët e tyre janë larguar dhe janë të sigurt, por shtëpia është rrënuar.

LEXO DHE :  KLGJ: Ja si zgjidhet ngërç­i në Gjykatën e Lartë!

Përmes një postimi në Twitter ajo ka shkruar: “Jam një prej personave me fat. Kafshët e mia dhe dashuria e jetës time janë të sigurt  dhe kjo ka rëndësi tani. Shtëpia ime është shkatërruar, por kujtimet që kemi me familjen e miqtë nuk do harrohen kurrë.-përfundon Miley/A.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.