Zgjedhjet/ Rama-deputetëve: Mos bini pre e provokimeve!

Këtë të hënë është mbledhur Grupi Parlamentar Socialist, ku mësohet se, kryeministri, Edi Rama ka dërguar disa porosi për deputetët.  Kryeministri u ka bërë thirrje që të mos bien pre e provokimeve.

 “Mos u provokoni. Regjistroni ata që mund të shkaktojnë incidente. Të provojmë që nuk jemi ne shkaktarë. Të denoncojmë këdo që cenon zgjedhjet. Çdo njeriu i duhet thënë që kush cenon apo dëmton procesin nuk shkel më në Amerikë apo vende të Bashkimit Evropian.”,- tha Rama./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Turqia goditet nga tërmeti 5.6 ballë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.