Zgjedhjet/ Rama-deputetëve: Mos bini pre e provokimeve!

Këtë të hënë është mbledhur Grupi Parlamentar Socialist, ku mësohet se, kryeministri, Edi Rama ka dërguar disa porosi për deputetët.  Kryeministri u ka bërë thirrje që të mos bien pre e provokimeve.

 “Mos u provokoni. Regjistroni ata që mund të shkaktojnë incidente. Të provojmë që nuk jemi ne shkaktarë. Të denoncojmë këdo që cenon zgjedhjet. Çdo njeriu i duhet thënë që kush cenon apo dëmton procesin nuk shkel më në Amerikë apo vende të Bashkimit Evropian.”,- tha Rama./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ Të paketuar në kartonë, shqiptarët tentuan të kalonin në Angli

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.