Zgjedhjet lokale/ 7 parti të tjera regjistrohen në KQZ

Janë regjistruar edhe 7 parti të tjera për zgjedhjet e 30 qershorit. Mësohet se në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve janë regjistruar:  “Partia Aleanca e Maqedonasve për Integrimin Evropian”, “Partia Balli Kombëtar”, “Partia G-99”, “Partia Aleanca Demokrate Shqiptare”, “Partia Aleanca Arbnore Kombëtare”, “Partia Shqipëria e Re”, “Partia Aleanca Popullore”. Ju kujtojmë se, më herët u regjistrua edhe partia e Astrit Patozit, Bindja Demokratike./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  50 personat më të kërkuar në Shqipëri, dalin emrat dhe fotot e 5 të parëve!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.