Zgjedhjet/ Ja kur do t’i shpallë PS, kandidatët për kryebashkiakë!

Partia Socialiste do të shpallë disa nga kandidatët për kryebashkiakë në rrethe për zgjedhjet vendore, më 30 qershor. Pas mbledhjes së kësaj të shtune të Kryesisë së PS-së, nga ‘balkanweb’ mësohet se, një pjesë e emrave për kryetarë të bashkive do të mësohen në Kongresin Zgjedhor të partisë, i cili pritet të mbahet më 23 mars 2019./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Nuk ka marrëveshje Kurti-Mustafa

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.