Na ndiqni edhe në

Arkiv

Zëri sot një vjeç/ Ja fjalët e ëmbla të Elitës, për të birin!

Zëri sot një vjeç/ Ja fjalët e ëmbla të

Djali i moderatores Elita Rudit dhe Gjikos, bën sot një vjeç. Një këtë ditë shumë të veçantë për ta, Elita ka zgjedhur të ndajë në Instagram një video me momentet më të bukura që nga shtatzënia, lindja dhe plot momente të tjera nga jeta si nënë.

Ajo, i ka dedikuar Zërit disa fjalë shumë të ndjera.

"Urime ditlindjen shpirt i shpirtit ♥️

Dashuria ndaj femijes tend eshte e vetmja her qe ti e kupton qe fjalet jane shume te vogla dhe s’kane vlere te madhe per te shprehur dashurine qe ndjen mbrenda vetes!! Te don nana dhe babi sa me ska!!

E paq shendeti e dashurine gjithe jeten!

Urime Zëri jone♥️", shkruan ajo./E.B-dritare.net