“Zemër e madhe e kuqe”, Fatma Met’hasani poston foton e ëmbël me Alfion

Prej afro një viti, moderatorja Fatma Met’hasani dhe Alfio Rrotani janë në një lidhje. Çifti shpeshherë ndan me ndjekësit në Instagram, çaste romantike, duke na treguar dashurinë e madhe që kanë për njëri-tjetrin.

Çifti i famshëm ndodhet me pushime në Ksamil.

Së fundmi moderatorja, ka ndarë me ndjekësit në Insatgram një foto me Alfion. Jo vetëm bukuria e çifti, por ajo që na tërhoqi edhe më shumë ishte dedikimi romantik i Fatmës për Alfion.

LEXO DHE :  Bes Kallaku: Ja pyetja që bëjnë banorët e Fushë-Krujës, kur bie tërmet!

“Zemër e madhe e kuqe”, shkruan Fatma poshtë fotos, ku shihet Alfio teksa puth në kokë moderatoren./K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.