Xheisoni do të transferohet në Tiranë, pyet Aurela Gaçen: U mërzite ti kur ike nga Llakatundi?

Aurela Gaçen ka qenë e ftuar “Në kurthin e Piter Pan” aty ku u është përgjigjur pyetjeve, pikante të fëmijëve.

Xheisoni, tanimë duket se me ndihmën e shqiptarëve do të transferohet në Tiranë, dhe i ka bërë pyetje Aurelës nëse ajo është mërzitur kur është tranferuar nga Llakatundi.

LEXO DHE :  Pezullohet nga detyra drejtori i Burgut 313

‘Mami më ka thënë që pas pak unë dhe familja ime do transferohemi në Tiranë. Po ti a u mërzite kur ike nga Llakatundi?’, pyeti Xheison.

’ Ashtu siç Llakatundi kurrë nuk iku nga unë, edhe Mushqetaja jote s’ka për të ikur ndonjëherë’-ka thënë Aurela./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.