Vuani nga pagjumësia? Mos i hani këto ushqime!

Insomnia

Nëse e keni të vështirë të flini gjumë, edhe pse jeni të lodhur, problem është dieta juaj ushqimore. Sigurisht, janë edhe aspekte të tjera si stresi, ankthi, problemet që keni, por edhe ushqimi është shumë i rëndësishëm, pasi ka një ndikim të madh. Dritare.net ju sjell ushqimet që ju lënë pa gjumë. Zbulojini në galerinë më poshtë./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Policia reagon për lajmin e Rai3 për kanabisin: Lajm i rremë, u habitën dhe partnerët

Vëmendje: Nëse nuk ju shfaqet galeria, klikoni këtu

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.