Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Vipat që ishin sonte në stadiumin ‘Air Albania’!

Vipat që ishin sonte në stadiumin ‘Air Albania’!

Sonte u zhvillua ceremonia e çeljes së stadiumit të ri ‘Air Albania’ ku u luajt dhe ndeshja e parë mes Shqipërsë dhe Francës.

Tifozë të kombëtares shqiptare në këtë takim ishin personazhë të shumtë vip duke filluar nga politikanë, këngëtarë, moderatorë e njerëz të tjerë publikë.

Dritare.net ju sjell në galerinë më poshtë disa nga personazhet vip që ishin sonte në ‘Air Albania Stadium’./E.B-dritare.net