Vipat që ishin sonte në stadiumin ‘Air Albania’!

Sonte u zhvillua ceremonia e çeljes së stadiumit të ri ‘Air Albania’ ku u luajt dhe ndeshja e parë mes Shqipërsë dhe Francës.

Tifozë të kombëtares shqiptare në këtë takim ishin personazhë të shumtë vip duke filluar nga politikanë, këngëtarë, moderatorë e njerëz të tjerë publikë.

LEXO DHE :  Rama: Porto Romano do të kthehet në një park të madh urban!

Dritare.net ju sjell në galerinë më poshtë disa nga personazhet vip që ishin sonte në ‘Air Albania Stadium’./E.B-dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.