Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Video/ Rozana Radi vendos 300 euro xixa në sy: Edhe Gili do m'i kishte zili

Video/ Rozana Radi vendos 300 euro xixa në sy: Edhe Gili do m'i kishte

Këngëtarja dhe moderatorja, Rozana Radi është shfaqur krejt ndryshe në sezonin e ri të emisionit "Boom".

Moderatorja ka vënë ekstejshën, duke e përshtatur me flokun natyral. Ky ndryshim në look e tregon Rozanën më të re .

Përveç flokëve, për t'u dukur më e bukur, Rozana kishte përdorur dhe xixat te sytë, që janë trendi i momentit.

Por moderatorja, thotë se, këto xixa kushtojnë 300 euro, e sipas saj edhe vetë Gili do ia kishte zili./K.C/dritare.net

[video width="480" height="848" mp4="https://dritare.net/wp-content/uploads/2019/09/WhatsApp-Video-2019-09-18-at-19.21.38.mp4"][/video]