Video/ Rama: Pamje spektakolare nga Tamara dhe Vermoshi!

Kryeministri i vendit, Edi Rama u ka uruar shqiptarëve një ditë të mbarë me disa pamje nga rilindja e Tamarës dhe Vermoshit.

“dhe me këto pamje spektakolare të rilindjes turistike të Tamarës e Vermoshit, ju uroj një ditë të mbarë 😊”,– shkruan Rama./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Reshjet e shiut dhe stuhitë, policia rrugore: Ja të gjitha masat për shoferët!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.