Video/ Publikohet traileri i plotë i sezonit final të Game of Thrones

Është publikuar këtë të martë traileri i sezonit final të filmit me seri, Game of Thrones. Traileri i plotë u publikua nga rrjeti HBO, me pjesë të shkëputura nga episodet e fundit të filmit serial, informon dritare.net

Nëse nuk e keni parë ende, shikojeni tani!

Në këtë video shohim si Khaleesi dhe Jon Snow bashkë me dragonjtë arrijnë në Winterfell dhe motrat Stark takohen me këto krijesa të magjishme.

LEXO DHE :  Pas tërmeteve qeveria ngre Task Forcë në ndihmë të bizneseve të dëmtuara

Seritë finale të filmit do të jepen më 14 prill dhe ne mezi po presim që t’i shohim./K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.