Video/ Perleshje fizike mes zyrtarëve të partisë kosovare në Mitrovicë

Në Mitrovicë janë mbajtur sot zgjedhjet zgjedhjet për kryetarin e Partisë Lidhja Demokratike të Kosovës.

Por, zgjedhjet kanë degjeneruar në përplasje fizike mes zyrtarëve të kësaj partie.

Mësohet se përkrahësit e Safet Kamberit janë nervozuar me zgjedhjet partiake në këtë komunë ku në garë është edhe Faton Peci.

LEXO DHE :  Fati i Shkodrës në dorë të KQZ, Pjetri dorëzon dorëheqjen

Ende nuk ka reagim nga asnjëri nga kandidatët, ndërsa nuk dihet se përse ka shpërthyer përplasja./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.