Video/ Merr flakë makina në autostradën Tiranë-Durrës

Një automjet është përfshirë nga zjarri në autostradën ­Tiranë-Durrës. Ngjarja ka ndodhur përballë një qendre tregtare. Burime nga policia e Tiranës bënë me dije se ka marrë flakë automjeti tip “Land Rover”, me targa Maqedonase, në pronësi të shtetasit me inicialet R. I. Nga hetimet paraprake dyshohet se shkak i zjarrit është një shkëndijë elektrike.

LEXO DHE :  Lajm i mirë/ Franca ndyshon qëndrim për negociatat!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.