Video/ Marku përplaset live me ministren: Po na ngre nervat, fytyrë e shëmtisë

Ish-deputeti i PD, Mark Marku mbrëmjen e sotme ka qenë i ftuar në emisionin Opinion ku ka debatuar ashpër me ministren e Drejtësisë Etilda Gjonaj dhe me analistin Lorenc Vangjeli, të cilit i tha se “ti paguhesh nga qeveria, ha bukën e qeverisë dhe je në rregull”.

Gjatë debatit Mark Marku është nervozuar me ministren e cila u shpreh se prokuroria është e pavarur dhe iu drejtua duke i thënë se po i ngrinte nervat.

“O zonjë se po na ngre nervat, prokuroria jote e pavarur, ju nuk keni turp. Jeni të pacipë, edhe kur keni fytyrë normale, jeni fytyra e shëmtisë. E pavarur ajo lloj prokurorie thua ti? Po tall… me kë po flet, se për këtë jeni arrogantë, që duheni larguar me dhunë dhe me armë, sepse ju të fyeni inteligjencën. Prokuroria e pavarur ato 2 lajet e Partisë Socialiste, kryeprokurorja, krye… S’keni turp, ju keni arrit kulmin”, tha Marku./e.k-Dritare.net

LEXO DHE :  Sara Hoxha poston tortën e ditëlindjes, por diçka nuk shkon në të!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.