Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Video/ Ja kartolina e Shqipërisë në Eurosong 2019!

Video/ Ja kartolina e Shqipërisë në Eurosong 2019!

Organizatorët e Eurosong 2019 kanë sjellë kartolinat prezantuese për përfaqësuesit e çdo shteti që konkurrojnë festivalin më të madh të këngës evropiane.

Kartolina e Shqipërisë prezanton Jonidën në Parkun Kombëtar të Banias në Izrael dhe shoqërohet nga diçitura “L’amour”, “Dashuri”./e.k-Dritare.net