Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Video/ Festoi datëlindjen, shihni surprizën e mrekullueshme që Aurela Gaçe i bën burrit!

Video/ Festoi datëlindjen, shihni surprizën e mrekullueshme që

Të premten Skerdi, bashkëshorti i këngëtares më të dashur shqiptare, Aurela Gaçe festoi 43-vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë, këngëtarja preferoi ta urojë live dashurinë e jetës, jo nëpër rrjete sociale.

Por në këtë orë të vonë të natës, Aurela na emocioni me një video që ka postuar në Instagram.

Ndërsa ishte në një klub të premten e shkuar, pas performancës, plot me emocione Aurela ka shkuar në prapaskenë dhe mori Skerdin. E ngjiti në skenë dhe i këndoi këngën aq shumë të dashur “Shpirti i shpirtit tim”.

Në fund i dhuruan një puthje në buzë njëri-tjetrit, për të shënjuar edhe më shumë këtë natë.

Këngëtarja nuk e postoi në rrjete sociale atëherë, sepse nuk donte të bëhej lajm në portale, por thjesht të shijonte çastin dhe festën e datëlindjes së burrit. Por sonte e shpërndau, gjestin më romantik që kemi parë ndonjëherë dhe ne nuk mund të rrinim pa jua treguar juve.

“Hemmm. Kjo ndodhi te premten. Ishte ditelindja jote. Une u mata ,nuk te urova ne rrjet ,ashtu sic mund te ndodhe zakonisht.

E dija qe do ta gjeja veten neper portale, edhe e mbajta per vete urimin. Pastaj erdhi nata une isha ne skene e nuk munda pa ta thene ne sy te te gjithe atyre njerezve qe vijne aty e me japin kaq shume dashuri.

Ashtu me erdhi e te therrita ne skene .

Mendova, e pse te mos e shfaq pakez ate cfare ndjej per ty nepermjet kenges tone "Shpirt i Shpirtit tim" Fundja fundit ,ata njerez qe me duan, le ta njohin edhe kete pjese te jetes time.

Une e di qe Zoti na i bashkoi rruget. Nuk eshte rastesi asgje.

E falenderoj ATE perdite qe te solli ne jeten tim. Kaq per sot? se edhe nuk kemi shume qejf ti shfaqim ndjenjat kaq hapur ☺️.”,- shkruan Aurela në Instagram./K.C/dritare.net

 

 

View this post on Instagram

 

Hemmm. Kjo ndodhi te premten. Ishte ditelindja jote. Une u mata ,nuk te urova ne rrjet ,ashtu sic mund te ndodhe zakonisht. E dija qe do ta gjeja veten neper portale, edhe e mbajta per vete urimin. Pastaj erdhi nata une isha ne skene e nuk munda pa ta thene ne sy te te gjithe atyre njerezve qe vijne aty e me japin kaq shume dashuri. Ashtu me erdhi e te therrita ne skene . Mendova, e pse te mos e shfaq pakez ate cfare ndjej per ty nepermjet kenges tone "Shpirt i Shpirtit tim" Fundja fundit ,ata njerez qe me duan, le ta njohin edhe kete pjese te jetes time. Une e di qe Zoti na i bashkoi rruget. Nuk eshte rastesi asgje. E falenderoj ATE perdite qe te solli ne jeten tim. Kaq per sot? se edhe nuk kemi shume qejf ti shfaqim ndjenjat kaq hapur ☺️

A post shared by membaj#newsong (@aurelagaceofficial) on