Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Video/ Elvana Gjata kurorëzon martesën e Jonida Vokshit me Besnik Krapin

Video/ Elvana Gjata kurorëzon martesën e Jonida Vokshit me Besnik

Sonte, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi i thanë po njëri-tjetrit dhe tashmë janë zyrtarisht të martuar.

Ajo që i celebroi, ishte mikesha e ngushtë e Jonidës dhe këngëtarja jonë e dashur, Elvana Gjata.

Jonida dhe Elvana prej vitesh ruajnë miqësinë e tyre të ngushtë dhe sot nuk mund të ishte kush tjetër, përpos saj, në atë rol./E.B-dritare.net

Visualizza questo post su Instagram

@elvanagjataaaa kurorezon @jonidavokshiofficial dhe @besnikkrapi ??

Un post condiviso da Dritare.net (@dritare_net) in data: