Video/ Elvana Gjata kurorëzon martesën e Jonida Vokshit me Besnik Krapin

Sonte, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi i thanë po njëri-tjetrit dhe tashmë janë zyrtarisht të martuar.

Ajo që i celebroi, ishte mikesha e ngushtë e Jonidës dhe këngëtarja jonë e dashur, Elvana Gjata.

Jonida dhe Elvana prej vitesh ruajnë miqësinë e tyre të ngushtë dhe sot nuk mund të ishte kush tjetër, përpos saj, në atë rol./E.B-dritare.net

 

Visualizza questo post su Instagram

 

@elvanagjataaaa kurorezon @jonidavokshiofficial dhe @besnikkrapi 😍😍

Un post condiviso da Dritare.net (@dritare_net) in data:

LEXO DHE :  Foto/ Ja si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.