Video/ Dy goditje dhe… WOW çfarë ‘knock-uot’-i

May 11, 2019; Rosemont, IL, USA; Douglas Lima (red gloves) knocks out Michael Page (blue gloves) during Bellator 221 at Allstate Arena. Mandatory Credit: Jerry Lai-USA TODAY Sports

Douglas Lima dy herë kampioni i peshave të lehta në Bellater, e ka dorëzuar titullin pas vetëm dy goditjeve  vrastare të Michael Venom.

Britaniku përfitoi nga hutim i kampionit Lima dhe i dha dy goditje të forta duke e hedhur në tapet, informond Dritare.net.

Venom e goditi Liman në këmbë duke e rrëzuar pastaj e goditi në kokë duke e fituar ndeshjen me Knock- out./e.k-Dritare.net

 

View this post on Instagram

 

Douglas. Is. One. Bad. Man. @phenomlima advances to the finals of the BellatorWGP!

A post shared by Bellator MMA (@bellatormma) on

LEXO DHE :  Lulzim Basha: Për çdo gjë që nuk shkon në këtë vend, fajin e ka Rama

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.