Video/ Basha viziton në spital banorët e lënduar, në Astir

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka vizituar në Spitalin e Traumës disa nga të plagosurit, e protestës së sotme në Astir. Basha deklaroi se të gjithë përgjegjësit për këtë akt barbar dhune do të mbajnë përgjegjësi një për një. Në video shihen të lënduarit që i tregojnë Bashës, dhunën që sipas tyre ka ushtruar policia./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Miss Universe 2019, një vajzë me ngjyrë: Bota, nuk i vlerësoi kurrë gratë me lëkurën time

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.