Vazhdojnë përballjet në Euro 2016, ja ndeshjet e sotme!

Vijon gara mes 24 përfaqësueseve në kompeticionin më të madh futbollistik europian. Ndërsa deri tani janë luajtur 10 ndeshje, janë shënuar edhe incidente dhe dhunë mes tifozëve. Franca duket se do të mbetet edhe për disa kohë arenë përplasjesh.

Përfaqësueset e këtij kampionati janë shpërndarë në 6 grupe, ndërsa tifozeria e çdo përfaqsuese është “përkujdesur që të sigurojë bileta të cilat kushtojnë prej 25-145 euro.

LEXO DHE :  Situata e tensionuar/ Gjykata Kushtetuese deklaratë për mediet

Por ja cilat ekipe përballen sot:

14 qershor
Ora 18:00 në Bordeau: Austri – Hungari (grupi F)
Ora 21:00 në Saint-Etienne: Portugali – Islandë (grupi F)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.