Valdrin Pjetri: Ja certifikatat e pastërtisë së figurës time, në Itali!

Kandidati i PS-së që ka fituar në Bashkinë e Shkodrës, Vladrin Pjetri, i është përgjigjur dhe njëherë akuzave të PD-së, në lidhje me dënimin në Itali. Ai ka publikuar vendimin e Ministrisë së Drejtësisë, ku rezulton i padënuar.

Postimi i Valdrin Pjetrit:

Nuk dua të hyj në baltën e PD-së, e cila ka javë që kërkon të njollosë figurën time.

LEXO DHE :  Lista me emrat kandidatë për kryeprokuror të vendit, mbërrin të mërkurën në parlament. Ja procedura!

Ja ku janë çertifikatat e pastërtisë së figurës time në shtetin Italian.

Të tjerat i’a kam lënë atyre që duan të mbulojnë dështimet e tyre disa vjeçare duke njollosur emrin tim.

Ditë më të mira po vijnë për Shkodrën dhe banorët e saj./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.