Vajza, palltot e këtij sezoni, do i dashuroni!

Ngadalë ditët e ngrohta po ikin, dhe shumë shpejt po vjen dimri. Dritare.net do të ndajë me ju disa nga modelet e fundit të palltove, që gjithsecila nga ju duhet t’i ketë.

LEXO DHE :  Konfirmohet rasti i parë/ Një qen i infektuar me koronavirus

Janë të gjata, moderne dhe shumë të ngrohta, për dimër. Shikoni galerinë më poshtë, për fotot./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.