Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Vajza e tij e madhe feston datëlindjen, ja si e uron Blendi Fevziu!

Vajza e tij e madhe feston datëlindjen, ja si e uron Blendi Fevziu!

Blendi Fevziu është jo vetëm një nga moderatorët më të suksesshëm në Shqipëri, por edhe një baba shumë i përkushtuar për dy vajzat e tij, Mishel dhe Alis.

Vajza e madhe e Blendit, Mishel, feston sot ditën e lindjes.

Moderatori e ka uruar Mishelin me një foto të 9 vjetëve më parë, të shkrepur në Mavrovën e mbushur me dëborë.

Ndërsa poston foton babë e bijë, Blendi shkruan: "Gëzuar datëlindjen Mishel, (shoqruar me emoji zemër)!"/K.C/dritare.net