Vajza e tij e madhe feston datëlindjen, ja si e uron Blendi Fevziu!

Blendi Fevziu është jo vetëm një nga moderatorët më të suksesshëm në Shqipëri, por edhe një baba shumë i përkushtuar për dy vajzat e tij, Mishel dhe Alis.

Vajza e madhe e Blendit, Mishel, feston sot ditën e lindjes.

LEXO DHE :  Muslimanët Rohingya/ Gjykata Botërore urdhëron Mianmar të parandalojë gjenocidin

Moderatori e ka uruar Mishelin me një foto të 9 vjetëve më parë, të shkrepur në Mavrovën e mbushur me dëborë.

Ndërsa poston foton babë e bijë, Blendi shkruan: “Gëzuar datëlindjen Mishel, (shoqruar me emoji zemër)!”/K.C/dritare.net

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

1 Koment

  1. Pak erksagjeruar..na paska ditelindjen vajza e Blendi Fevsiut…nuk kam degjuar asnje her pesr shembull sot ka ditelindjen Marina Berlusconi…i ndjek shum portalet….me shim vipa ka ne shqiperi me 3 milion sa sa ne itali me 60 milion ne shqiperi autonominohesh vip…ne vendet me kulture te vjeter vip te ben shikueshmeria..te ben
    Visioni dhe thjeshtesia e personit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.