U tha se është në një lidhje me Sara Kolamin, reagon Romeo Veshaj!

Një ditë më parë, në mediet rozë ka qarkulluar lajmi se aktori i humorit Romeo Veshaj, pas ndarjes nga Jonida Maliqi, është një një lidhje me blogeren Sara Kolami.

Pas këtyre lajmeve ka reaguar në mënyrë jo të drejtpërdrejtë Romeo, përmes një fragmeti të filmit shqiptar ” “Rrethimi i vogël”

Në dialogun mes aktorëve bëhet kjo bisedë:

LEXO DHE :  Faqja zyrtare e familjes mbretërore, aksidentalisht, lidhet me një faqe pornografike

A: “Shpifje, intriga, inate!”

A: “Ku e dëgjove?”

B: “Në autobus.”

A: “Mos u merr me thashetheme shoqja Shegë se do ta pësosh”

B: “Nuk thashë gjë unë o drejtor, njerëzit flisnin”…

Si duket, Romeo ka mohuar të jetë në një lidhje me Sarën, ndërkohë kjo e fundit nuk ka bërë asnjë reagim./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.