U përfol për romancë me modelin e njohur, Adrola Dushi përgjigjet me dy fjalë!

E konsideruar si një ndër vajzat më të bukura shqiptare Adrola Dushi, ka zënë faqet e para të mediave online,  për lajmin se ajo ka nisur me një romancë të re me modelin e njohur  me origjinë shqiptare Pavllo Zengo.

Ky lajm u përhap me shpejtësi në media, sepse ata të dy kaluan një darkë së bashku dhe nuk nguruan të ndanin me fansat e tyre, disa momente nga mbrëmja.

LEXO DHE :  Meta me dy gishta lart: Më 2 mars bashkë, për Pranverën Kuqezi

Të përqafuar duke kënduar e kërcyer ata nuk e kanë vrarë mendjen aspak se çfarë thuhej për ta.

Por disa orë më vonë, Adrola shkurt dhe qartë iu përgjigj të gjithëve me një foto dhe dy fjalë:

Përgjithmonë shokë, shkruan ajo.

Adrola është nënë, e një djali nga martesa e saj e parë./L.F-dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.