Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

U përfol për lidhjen me aktoren, Sophie Turner: Dua shpirtin, jo gjininë!

U përfol për lidhjen me aktoren, Sophie Turner: Dua shpirtin, jo

Ajo është e vendosur të fejohet me të dashurin e saj, Joe Jonas, pasi njoftoi lidhjen tetorin e vitit të kaluar.

Por ndërkohë, Sophie Turner ka folur hapur për seksualitetin e saj me Maisie Williams të martën, pasi ajo shpjegoi se ajo  'do shpirtin, jo gjininë."

Ylli i Game of Thrones gjithashtu theksoi se, kishte takuar mjaftueshëm meshkuj dhe mjaftueshëm femra, sa për të kuptuar se do të martohej me këngëtarin 29-vjeçar.

"Isha përgatitur për ta kaluar vetëm pjesën tjetër të jetës. Mendoj se sapo kam gjetur personin e duhur.  Mendoj se jam më e vjetër në shpirt, sesa në moshë. Kam takuar meshkuj dhe femra mjaftueshëm sa për të ditur të duhurin. Nuk ndihem sikur jam 22, por si 27, 28.",- tha aktorja./K.C/dritare.net