U arrestua për plagosjen e prokurorit, lihet në burg Redjan Rraja

Gjykata ka dhënë arrest me burg, për Redjan Rrajën, i cili akuzohet për plagosjen e prokurorit, Arjan Ndoj.

Vendimi i gjykatës u dha duke u bazuar te provat materiale që u gjetën në makinën e braktisur të atentatorëve në fshatin Shkafanë të komunës së Ishmit.

LEXO DHE :  Rama në Turqi: Katastrofa dua të kthehet në frymëzim, kemi nevojë për ju

Në automjetin tip “Benz’’ ngjyrë gri me targa të vjedhura AA 342 LM u gjetën një palë syze, në të cilat ishin shenjat e gishtërinjve të Rrajës./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.