Trendi i fundit i pantallonave është kaq i çuditshëm!

Nëse një veshje është e zakonshme, sigurisht nuk mund të bëhet trend. Patjetër duhet diçka e veçantë dhe ndryshe. Si në këtë rast, ku pantallonat në kyçet e këmbës, lidhen me rripin e sandaleve apo këpucëve.

LEXO DHE :  Rama: Rusia nuk është as armiku ynë, as i Perëndimit

Vajzat e njohura janë të parat që e provuan këtë trend, për t’u ndjekur më pas nga të gjitha ato që janë të apasionuara pas modës.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.