Trajneri Reja refuzon kontratën e FSHF

Trajnerit të Kombëtares Shqiptare, Edi Reja i ka mbaruar tanimë kontrata që kishte me Federatën Shqiptare të Futbollit.

Por, drejtuesi i FSHF, Armando Duka i ka ofruar një tjetër kontratë Rejas, e cila parashikohet të jetë 4 vjeçare.

Kontrata 4 vjeçare është refuzuar nga Reja, pasi sipas “Panorama Sport” trajneri kërkon një kontratë 2 vjeçare.

LEXO DHE :  Deklarata e fortë e Kryemadhit: Nuk është tërmeti shkaktar i 51 viktimave, por Edi Rama!

74-vjeçari thekson se është një risk i madh për të, kontrata 4-vjeçare, dhe duke parë moshën e tij, ka kërkuar që ta zgjasë me vetëm 2 vite. / I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.